¬ Basında Biz

 

» Bucak'ta Dev Macera Parkının Yapımı Tamamlandı ...

BUCAKLI GURUR DUY.

Bölgemizde Yok Böyle Bir Park!

 

                                                         devamı

» Bucak’ta “Havuz” Çalışmaları Devam Ediyor!


Bucak Belediyesi ekipleri, bir yandan sanayi yolundaki asfaltlama çalışmalarına hızla devam ederken, diğer taraftan da sanayi yolu çevresinde Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından, peyzaj ve süs havuzu çalışmaları başlatıldı.

devamı

 

» BUCAK BELEDİYE BAŞKANI SÜLEYMAN MUTLU; “Bucak halkının 1 lirasını çarçur ettirmiyoruz”

 

devamı

 

Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, makamında yaptığı basın açıklamasında, Bucak’ta bazı dedikoduların dolaştığını belirtti. Bu dedikodulara karşılık açıklama yapma gereğinde olduğunu söyleyen başkan Mutlu, “Hesap verebilir bir belediyecilik anlaşıyı ile yola çıktık. Hesap verebileceğimizi söylemiştik. Hesaplarımız her zaman açık.”dedi.

devamı

 

» BİZ BUCAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ.

Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu yaptığı açıklamada  “Biz 30 Mart’ta yola çıktığımız zaman Bucak için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğimizi, bütün enerjimizi Bucak için vereceğimizi ifade etmiştik. Sevdam olan bu güzel kent için kendi ailelerimizden ve işlerimizden fedakârlıkta bulunduk. Önce Bucak’ın gelişmesi ve daha güzel yatırımlar için bu kervanda çalışmaya başladık. Ekip sağlam olursa hizmetler güzel bir şekilde ilerliyor. Parti teşkilatımızın da arkamızda durması hizmet aşkımızı daha da arttırıyor” dedi.

devamı

 

» UŞAK’A MÜZİKLİ SÜS HAVUZU

Uşak Belediyesi Tiritoğlu Parkı içinde kenti güzelleştirme çalışmaları kapsamında müzik animasyonlu havuz yapacak.

devamı

 

 

» Görsel şov tam puan aldı

Bolu Belediyesi tarafından İzzet Baysal Caddesi Yayalaştırma Projesi kapsamında belediye meydanına yapılan müzikli havuz halk tarafından büyük ilgi gördü. Deneme amaçlı çalıştırılan havuzdaki görsel şovu izleyen ve oldukça beğenen birçok vatandaş; “Sıkılmadan saatlerce izlenebilecek muhteşem bir görüntü” diye konuştu.

devamı

 

» Müzikli Havuz Tam Puan Aldı

Bolu Belediyesi tarafından İzzet Baysal Caddesi Yayalaştırma Projesi kapsamında belediye meydanına yapılan müzikli havuz halk tarafından büyük ilgi gördü...

devamı

 

» Bolu’da Görsel Şov

Bolu Belediyesi tarafından 'İzzet Baysal Caddesi Yayalaştırma Projesi' kapsamında belediye meydanına yapılan müzikli havuz görenleri büyülüyor. Müziğe duyarlı havuz görsel şovu ile Belediye Meydanı'na bambaşka bir hava kattı.Bolu Belediyesi...

devamı

 

» Arpaçay Belediyesi İlçenin Çehresini Değiştirdi

Kars’ın Arpaçay İlçesi Belediye Başkanlığı’nca hayata geçirilen projeler, ilçenin çehresini değiştirdi.

devamı

 

» KARŞIYAKA’DAN KARS’A UZANAN “KARDEŞLİK” ELİ: ARPAÇAY’DA “KARŞIYAKA PARKI”

Karşıyaka Belediyesi tarafından Kars’ın Arpaçay İlçesi’ne yaptırılan “Karşıyaka Parkı” ile meydan düzenlemesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

devamı

 

» KARŞIYAKA BELEDİYESİ’NDEN KARDEŞ ŞEHİRLERE PARK

Karşıyaka Belediyesi “kardeş şehir” Kars’ın Arpaçay Belediyesi ile Makedonya Veles’e dostluk köprülerinin kalıcılığını arttırmak için park yapıyor.

devamı

 

» Pazaryeri Meydanı Çevre Düzenlemesi ile Göz Dolduruyor

İnebolu Belediyesi, ilçenin çehresini değiştirmeye devam ediyor.

devamı

 

» Akarçay Kültür Park

Akarçay Kültür Park

devamı

 

» Ordu Üniversitesi Altyapı Çalışmalarında 3. Etap Dönemi Başlıyor

ODÜ Rektörü Prof.Dr. Tarık YARILGAÇ, Cumhuriyet Mahallesi Merkez Yerleşkesi’nde Yürütülen Altyapı ve Peyzaj Çalışmalarında 3. Etap döneminin başlayacağını ve modern eğitim binalarının ardından yerleşke alanında...

devamı

 

» Kuğulupark tekrar açıldı

Çankaya Belediyesi’nin yürüttüğü yenileme çalışmaları biten Kuğulu Park tekrar açıldı...

devamı

 

» SAVAŞIN ÇOCUKLARI BOLU’DA SUYUN RİTMİNE KAPILDI

Savaşlar, iç karışıklıklar, baskı rejimleri ile ülkelerinde zor günler yaşayan Orta Doğu Ülkelerinin vatandaşları tatil için geldikleri Bolu’da mutluluğu buluyor...

devamı